Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için TeşekkürlerYönetim Değişikliği Gerçekleşti

Yönetim Değişikliği Gerçekleşti

post

İnsan ve Medeniyet Hareketi tarafından düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul’da Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği başkanı değişti. 10 yıldır başkanlık görevini yürüten Meryem Terzi, görevi Orhan Çokça’ya teslim etti. Devir-teslim töreni, 09 Eylül 2021 tarihinde İnsan ve Medeniyet Hareketi yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla İMH Bahariye Semahane Salonunda gerçekleşti.

Zehra Tunç sunuculuğunda gerçekleşen tören, Kuran tilaveti ile başladı. Ardından oylama ile seçilen Çokça, görevi Terzi’den teslim aldı. Konuşma yapmak üzere kürsüye gelen Terzi, kısa bir veda konuşması yaptı. Konuşmasında kuruma yönelik samimi duygularından bahseden Meryem Terzi, ilk günden beri elini taşın altına koyan bir avuç samimi insanla işe başladıklarından ve bugünlere çok güçlü bir şekilde gelindiğinden bahsetti. Tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Meryem Terzi, yapılacak yeni çalışmalar için güzel temennilerini dile getirdi.

Başkanlık görevini teslim alan Çokça, böyle anlamlı bir oluşum içinde bulunmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Mevcut yönetime çalışmaları için teşekkür eden Orhan Çokça, yeni çalışmaları da aynı şevk ve azimle sürdüreceklerini belirtti.

Olağanüstü Genel Kurul, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

You might also like!

Leave a Comment